Monday, 18 February 2013

miu miu shoes SS2013

miu miu shoes SS2013

Miu Miu SS/2013

Ok guys I wanted to introduce you to the new collection of miu miu shoes for spring and summer 2013. I do believe that some of you already might have seen it:))
The new collection is all about the sparks and amazing crystals that are set into the heels. If you will be one of the lucky owners of those amazing shoes do believe me that you will be noticed on the streets and people who are into fashion will now straight away that you are a proud owner of new miu miu shoes they are just so unique and the detailing so perfect that you will just shine in them on the streets, don't you think ? I have picked for you few pairs from this amazing collection. Which is your favourite pair ?

Takže dnes jsem Vám chtěla představit novou kolekci bot pro jaro/ leto 2013 od znacky Miu Miu. Nepochybuji o tom, ze Někteří z Vás jste je uz viděli:)
Tato nová kolekce je o blyskajicich se kamenech, které jsou zasazeny do podpatku. Pokud se stanete jedním že šťastných majitelů některého z párů můžete si byt jisti, že budete na ulici nepřehlédnutelní a lidé, kteří se zajímají o módu budou okamžitě vědet, že jste pyšným majitelem botiček miu miu:)detaily bot jsou propracované a unikátní, prostě budete v nich na ulici zářit, nemyslíte ?:) vybrala jsem pro vás pár botiček z této nové kolekce. Jaké se Vám líbí nejvice ?:)miu miu shoes SS2013