Monday, 4 February 2013

Louis vuitton S/S 2013

Louis vuitton S/S 2013

I have been absolutely delighted by LV new collection for S/S for quite some time now. So I think it is about the time to share with you some pictures of those amazing skirts, tops and dresses. The square pattern is a very futuristic and also very LV like.absolutely love it especially The lovely mini dress that looks like from 60's (on picture number two in the middle). What do you think about those beauties ? Are you also a fan or not your cup of tea?:)
btw. All those pieces are for an order only:)

Už nějakou dobu jsem absoluntně unešená z kolekce LV pro jaro/leto 2013. Takže si myslím, že už je na čase, abych se s Vámi podělila o pár fotek těchto úžasných sukní, topů a šatů. Myslím si, že kostkovaný potisk je hodně futuristický a zároveň hodně typický pro LV (viz.print damier azur)). Mým nejoblíbenějším kouskem jsou šaty, které jsou inspirovány 60.tými lety. (napriklad na druhé fotce uprostřed)Co si myslíte o této kolekci? Líbí se vám? Nebo to není vás šálek kávy?:)
P.S.: pokud by se Vám za chtělo si udělat radost jedním z těchto kousků, musíte si jej objednat a nějakou dobu čekat :)Louis vuitton S/S 2013