Saturday, 19 January 2013

Yellow jeans in nice/zlute jeansy v Nice

Yellow jeans in nice/zlute jeansy v Nice

Because the weather is bad I wanted to give you some sunshine at least through those pictures that were taken on our holidays in nice. The weather was amazing last two days we have been there. As you can see from mt previous posts I was absolutely blown away by France. :)
I wore bright yellow jeans and a coat I bought in nice I love the shape of it it's very cute and I have been longing for coat like this for a long time and finally I found it:)))

Jelikož je počasí opravdu ošklivé, tak jsem Vám chtěla poslat trochu sluníčko alespoň prostřednictvím těchto fotek, ktere byly pořízeny na naši dovolené v Nice. Posledni dva dny počasí bylo opravdu úžasné. Jak se můžete dočíst v mých příspěvcích z akcie byla jsem ji absolutně ochromena a určitě bych ji doporučila kazdemu:)
Na fotkách mám na sobe zářivě žluté jeansy a kabát, ktery jsem si pořídila v nice. Strašně se mi líbí střih toho kabátku, chtěla jsme ho strašně dlouho, ale bohužel nikde ho nemeli, takže jsem si musela počkat do Nice :DYellow jeans in nice/zlute jeansy v Nice