Sunday, 6 January 2013

My recent buys

My recent buys


I já jsem propadla tangle teezeru :)) Poprvé jsem s ním měla zkušenost u mé kadeřnice, která ho na moje vlasy použila. Myslela jsem si, že moje vlasy taková malá věcička opravdu nerozčeše, jelikož mám je mám hodně promelírované a cuchají se mi hodně:( ale byla jsem opravdu moc překvapená z teto hezky vypadající vecičky- česání me netahalo, nevytrhalo mi vlasy a vlasy byly po chvilce perfektně rozčesané:)

I have fallen for tangle teezer:))) I saw this little thing for the first time by my hairdresser. I really did not believe that it will cum my hair properly because my hair are highlighted a lot and they do ...:(( but I was very surprised when this good looking thing did brush my hair properly, it didnt riped my hair and it took few moments. It wascomplitely different experience than with a normal brush :)

Dlouhý řetízek se symboly míru mi padl okamžitě do oka, dokonale se mi hodí k mému náramku.
I have fallen for the long necklace with a piece symbol as soon as I saw it.It perfectly matches my
braclet.

And i have also bought those wonderfull Leather shoes :))) they are so comfy and cant wait to wear them as soon as the weather will get better :) you can wear the shoes with so many things as there is a mixture of few colour on the shoes.
Také jsem si koupila úžasné, kožené boty viz. Foto:)) jsou strašně pohodlné a nemůžu se dočkat, až bude lepší počasí a ja si je vezmu na sebe :)) tyto boty mají výhodu v tom, že se dají kombinovat s mnoha věcmi, protože je na nich print více barev :))My recent buys