Sunday, 17 November 2013

Launch of the Kardashian Kollection for Lipsy in Dubai Mall

Launch of the Kardashian Kollection for Lipsy in Dubai Mall

Shop LIPSY Kardashian Kollection
Musím říct, že to byl zatím nejlepší zážitek od založení mého blogu. Kdyby mi před rokem, kdy jsem založila můj blog, někdo řekl, že budu stát v sekci pro novináře u příležitosti uvádění nové Kardashian kolekce pro Lipsy, tak se mu vysměji. Ale sny se mění v skutečnost a já jsem tak měla příležitost stát v první řadě a získat pro Vás fotky Khloe Kardashian, která uvedla kolekci přestřižením pásky v Dubai Mallu. 
Atmosféra před tím, než se Khloe ukázala byla velice napjatá, všichni byli nervózní a mnoho lidí skandovalo její jméno, aby také ne, když čekali hodiny. Původně se měla ukázat v 5 hodin, ale jak už to u celebrit jejího formátu bývá, tak přišla kolem 5:30. 
Khloe byla po celou dobu velice příjemná, rozdávala autogramy, úsměvy na všechny strany, fotila se s fanoušky a moc jí to slušelo. Outfit, který se skládal z topu a sukně z její kolekce ZDE doplnila, jak jinak než boty značky Christian Louboutin a masivními hodinkami poseté diamanty.Nemohla jsem si nevšimnout jejího zásnubniho prstenu, který je prostě okouzlující.
I have to say this was probably the best experience since i have started to write my blog a year ago.If someone would say a year ago that i will be standing in a press section for the launch of Kardashian collection for Lipsy i would laugh at them. But the dreams do come true and i had the chance to stand in a first row and take some amazing pictures of Khloe Kardashian who launched the collection by cutting the ribbon in lipsy store in Dubai.
The atmosphere before she shown up was very tense everyone was nervous and many people were shouting out her name no wonder as many were waiting for hours. She Was supposed to show up at 5 but as it happens with celebrities of her format she shown up at 5:30. 
Khloe was really nice at all time, she was singing autographs, smiling all the time and was even taking pictures with her fans. The outfit was consisting of a Top and a skirt from her new collection (HERE) which she wore with pair of Christian Louboutin , massive watches with diamonds and i of course her massive engagement ring.

ShowLaunch of the Kardashian Kollection for Lipsy in Dubai Mall

19 comments:

 1. Wow, no to je báječné! Gratuluji! Bude nějaký outfit či kosmetika? :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Marti bude outfit a nějaká ta kosmetika také :)))

   Delete
 2. Zavidím ti tento zažitek:-) :-) :-)

  ReplyDelete
 3. Lovely :)
  http://balearaitzart.blogspot.com.au/

  ReplyDelete
 4. Amazing Oli, jsi jeste v Dubaji? Zaavidiim...x

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dekuju:))) jj ještě jsem v Dubaji a nějakou dobu asi budu, je tu krásné teplo :DD zimu nemám rada:)

   Delete
 5. Musí to být super mít takové příležitosti a být při uvádění nových kolekcí :) Jejich styl se mi moc líbí, sexy ale přesto elegantní :) Super článek!

  ReplyDelete
 6. Ahoj, moc hezký blog, nechceš se navzájem odebírat?:)

  www.lucieglam.blogspot.cz

  ReplyDelete