Friday, 22 November 2013

Beauty and Golf - interview with Taťána Kuchařová - Miss World 2006

Beauty and Golf - interview with Taťána Kuchařová - Miss World 2006

Předevčírem jsem zavítala na akci, kde se spojila ženská krása a golf a to hned z několika důvodů. Beauty and Golf je projektem, který by měl pomoci propagaci méně známých golfových klubům, modelingových agentur a přiblížit lidem golf jako takový.  (vice o tomto projektu ) A nesmíme zapomenout, že se tato akce konala v neposlední řadě pro dobrou věc - charitu.
Els club, kde se celá akce odehrávala je komornějším klubem, ale o to malebnějším. Na golfovém hřišti se mezi sebou utkali páry vždy tvořené jednou kráskou a golfistou.
Obličejem celé akce se nemohl stát v tomto případě nikdo jiný, než krásná Taťána Kuchařová Miss World pro rok 2006. Spolupráce mezi organizátory, Taťanou a jeji nadaci - Krása pomoci (ZDE) se tak v tomto případě stala velmi trefnou.

Měla jsem tu šanci s Taťanou udělat, krátké interview. Co mi o sobě prozradila ? Čtete dál:)

Dozvěděla jsem se Taťano, že jste měla možnost golf poprvé zkusit v New Yorku. jak je to tedy dlouho co se golfu věnujete ?

"Asi 3 roky, ale hraji nárazově, není to nic v kuse nemám na to čas je to zdlouhavá hra, i kdyz bych strašně rada. V poslední době ale strašně ráda chodím na tenis, kde mi stačí hodina a půl ,pak už nemůžu:) Po tenise mám celkově dobrý pocit, že jsem si zahrála a udělala něco pro sebe.Golf je krásná hra je to super socializing a networking. Určitě to ma své kouzlo, bavi me strasne příroda kolem toho. Viděla jsem překrásné golfové kluby všude po světě, ale jak jsem řekla nemám bohužel cas na to trávit cely den na golfu a doufám, ze třeba jednou ten čas mít budu."

Teď jste mi nahrála na další otazku. Kde jste si užila golf nejvíce ?
V Anglii, tam opravdu maji krasne golfove kluby. V  Mexiku, kde jsem měla šanci si taky krásně zahrát, vyhled kolem tamjesich klubu je proste nadherny. Ale u nás v ČR máme také krásné golfové kluby například Karlštejn. 

Jakým způsobem jste se dostala k tomuto projektu ?
Byli jsme osloveni, aby jsme participovali na tomto projektu, což je strašně fajn. Podobně úspěšné mezinarodni akce mají takovou společenskou zodpovědnost a velmi me těší, že jsme byli jako nadace osloveni.Je to akce na urovni, libi se mi tu.  Do Dubaje se bohuzel moc casto nedostanu, ale o to vice rada.

Vím, že máte nový koníček - tancování.
Tanec je mym velkym konickem cely zivot, ale ted se tomu venuji intenzivne :)

A co Vase pusobeni ve Stardance? Vim, ze mate hodne fanousku a mate sanci na to, aby jste vyhrala ?
To mockrat dekuji, no uvidime jak to pujde dal, je to jeste dlouha cesta. Všechny nás to vysiluje a je to časově náročné. Bez ohledu na to, že si mezi tréninky odskočím na nějakou charitativní akci v rámci nadace, tak stále trénuji a je to opravdu narocne.

A co třeba točení ? Vím, že jste působila v Gymplu ? 
Jo, super,super. Já si tento rok všeobecně rozšiřuji obzory a myslím si, že je to tak dobře. Jiní ve mě objevili věci, na které na bych si nikdy netroufla ani pomyslet. Když pak vidíte ten výsledek a lidé, kteří by vás mohli šetřít vás pochválí, tak vás to nakopne. Já jsem v herectví nikdy neměla ambice, ale po určitých začátcích přicházejí další nabídky, které zvažuji.

A co Vás tedy nejvíc baví ?
Asi tanec a určitě i modeling, který je pro mě velkým koníčkem už léta a je úžasné, že je to zároveň i má práce. V tomhle směru jsem šťastný člověk a moc si toho vážím. K tanci jsem měla vždy blízko, ale nikdy jsem se mi nevěnovala profesionálně, nemám žádnou školu tance, jak jsem se někde dočetla:) člověk, i díky takovým věcem v sobě objevuje nějaké skryté vlohy. Sama sebe poznávám víc a víc a strašně mě to baví. 

Takže můžete říci, že Vám modeling otevřel dveře a umožnil Vám tak zkoušet nové věci ?
Určitě, určitě. Modeling mě vlastně dostal lé Stardance, k točení. Všechno to souvisí.I pro fotku musíte mít určitý "feeling" a vžít se do nálady kolekce. 

Taťáno, přeji Vám do budoucna vše nejlepší a moc děkuji za rozhovor :)
Two days go i went to an event where beauty and golf were hand in hand and it had few reasons. Beauty and Golf is a project which should help to promote smaller golf clubs, modeling agencies and to promote golf itself. (more about the project )And of course we should not forgot to mention that the project took place because of charity too.
Els club, where it took place is smaller club but with a beautiful scenery. During the day there were pairs consisting of one beauty and one golfer competing against each other. 
 Face of this project couldnt be no one different than Tatana Kuchařová - Miss World 2006. The co-operation between Taťána, her charity and organizers was the great mixture that this projected needed. 

I had a chance to make an interview with Taťána. What Did she tell me ? Read further :)

I have found out that you had a change to try golf for the first time in New York. How long do you play golf then ?

"It's going to be three years but I don't play all the time I don't have much time and golf is a long game but I would love to play more . I rather go play tennis these days.Where I play only around hour and a half that its enough for me:). Afterwards i have a good feeling from myslef that I did something good for me. Golf is a beautiful game it's good for socilizing and networking. It has beauty in to it and the nature around is just amazing. I have seen many beautiful golf courses around the world but as I said I don't have time to spend all day on the golf course and hopefully one day I will have time for it. "

Where did You enjoy a golf the most ? 
In England and I also ad the chance to play in Mexico. The courses in Mexico have amazing views. But we also have beautiful golf courses in the Czech Republic for example - Karlstejn.

How did you get involved with this project ?
We were asked if we want to participate at this projects so it was really cool. Similar occasions with such a  have a kind of social responsibility and I was really pleased that our donation was contacted. This event is on a very high standard and I really enjoy being here. Unfortunetely I do not get the chance to come to Dubai very often but when I do I am very pleased as I love Dubai.

I know that you have a new hobby - dancing. 
I always loved to dance but now I have the chance to dance on a professional level. :)

How is Stardance going ? :) I know that you have lots of fans and that you have a really high chance of winning.
Thank you very much we will see how its going to go.We have a still long way to finish the competition and its very tiring and also time consuming. Besides i take part in charity work for my donation and straight after i go back to practicing the dance routines.As i said it is really hard work.

And what about You and filming ? You had a role in Gympl ?
Yes, that was really good. In general this year is a year where i am trying different things and i think its right like this. Other people discovered different things in me which i wouldnt even dare to think about beforehand. When You see the finished work and people who can easily tell You critics but they dont, they tell You nice things it pushes you even more. I never had ambitions when it came to acting but  since i have started i had few offeres and i am thinking about them.

What do You enjoy most then ? 
I Would say dancing and modeling of course. Modeling is my hobby dor years and i am really lucky that it is my job also i am very gratefull. When it comes to dancing i always enjoyed it but never Did it profresionaly and never study dancing school like i read in some newspapers:) thanks to those experinces a human being can find unknow skills inside. I get to know myself more and more and i like it. 

So Would You say that modeling has opened You the door for trying new things
Definetly. Modeling enabled me to be a part of Stardance and to be able to play in films.its all closely linked. Even for posing for a picture You have to have a feeling and also have to know how to express different collections.

Tatana, I wish you all the best in the future and thank you for the interview. :)show

Celý event byl organizovaný společnosti Escape Management.
The whole event was organised by Escape Management.

Beauty and Golf - interview with Taťána Kuchařová - Miss World 2006