Thursday, 9 November 2017

Líčení Kat von D a tipy na plesy

Líčení Kat von D a tipy na plesy

Zdravím :-)

Už tu máme listopad, toto letí. Ještě pár týdnů a máme tu Vánoce - pro mě jedno z nejoblíbenějších období, i když pro mnohé z vás hektické období, není nad to začít nakupovat s předstihem. Můj tip pro Vás je počkat si na black friday, kdy budete moct koupit dárky s velkými slevami téměř ve všech obchodech a on-line shopech. Tento rok black friday připadá na pátek 24. Listopadu. 

Ale než nám dorazí Vánoce máme tu ještě před tím společenské události ve formě maturitních plesů, kde chce každá žena vypadat co nejlépe. K plesovým šatům se budete chtít i krásně nalíčit. Večerní líčení může být pro mnohé tvrdý oříšek, jelikož vyžaduje větší přípravu a i více produktů, tak aby vydrželo celý večer na obličeji. 

Ráda bych Vám tedy dala pár typů:

1. Kouřové líčení 
Kouřové líčení je určitě super volba na plesy, ale pouze pokud to umíte :-) k vytvoření efektu je zapotřebí mit v kosmetické výbavě několik štětců, kterými barvy budete postupně nanášet a zapracovávat do sebe. Dále by jste měli vlastnit kvalitní oční stíny, které se udrží na očním víčku a jeho okolí. Většina stínů z parfumerií jsou na takovéto líčení super, ale pokud se vám nechce, nebo nemůžete vynaložit peníze za značkové oční stíny, tak drogistické značky jako Maybelline nebo Borjouis mají dobré produkty. 

2. Glittery 
Glittery také neodmyslitelně patří k plesové sezóně. Pokud je chcete mít nejen na šatech, ale třeba i na očích, proč ne. Před nánosem glitterů musíte, ale použít bázy pod oční stíny - jinak vám nebudou držet a nebudete je mít na očních víčkách, ale pod nimi.
Doporučuji: Too Faced Shadow insurance , Dermacol eyeshadow base.

3. Méně je někdy více
Tím mám na mysli, aby jste líčení nepřekombinovali. Zelené oční stíny, růžová tvářenka a červené rty, to není to pravé ořechové. Pokud již máte výrazně namalované oči, tak na rty použijte například lesk nebo rtěnku v přirozených tónech a tváře zvýrazněte jemnou tvářenkou.

4.Jak na večerní líčení
Důležité je také při jakém světle se líčíme. U denního líčení je nejlepší se líčit někde u okna, kde je přirozené světlo. Večerní líčení oproti tomu je nejlepší dělat na umělém světle :) 

5. Řasy
Pokud chcete, aby vaše oči vypadaly neodolatelně, sáhněte po umělých řasách. Vyplatí se trošku do nich zainvestovat, nejsou pouze na jedno použití, takže pokud se o ně budete hezky starat (čistit), tak Vám na pár plesů vydrží. 
Můj typ: Huda Beauty - Giselle (přirozený look) nebo Samantha (dramatičtější look) - na tyto řasy nedám dopustit, vypadají krásně a lehce se lepí. Nezapomeňte umělé řasy spojit s těmi vašimi řasenkou. Po sundání řasy očistěte odličovačem a opatrně odlepte lepidlo, které na nich zbylo. 

6.Primer 
Určitě použijte pod liceni bázy čili primer, jen tak docílíte toho, aby vám líčení vydrželo celý večer. 

Pod článkem vidíte fotky líční, které jsem vytvořila za pomocí paletky od Kat von D, tato značka je nyní již k dispozici v České Republic v prodejnách Sephora. 

To je pro dnešek vše, snad se Vám článek líbil a budu se těšit zase příště.
Líčení Kat von D a tipy na plesy