Monday, 4 December 2017

Matné rtěnky z drogerie ?

Matné rtěnky z drogerie ?

Přeji hezký, prosincový den :) 

Přemýšlela jsem, o čem napíši dnešní článek a při koukání na mou obsáhlou sbírku všeho možného líčení mě napadlo napsat vám o cenově dostupných, mou nejoblíbenějších rtěnkách. 
Rtěnky kupuji dá se říci neustále a hlavně ty matné, každý měsíc je na regálech vždy něco nového a já to musím prostě vyzkoušet - už je to asi nemoc - "rtěnkománie" 😄
 Od doby, kdy jste mohly koupit matné rtěnky jen v parfumeriích uplynula již nějaká doba, za což patří velký dík všem značkám, které jsou dostupné v drogeriích :)
Ve smršti všech těch krásných baleních, super marketingových sloganech, které vás lákají ke koupi jsem našla ty nej matné rtěnky. Která značka si myslíte, že to bude ??? L'oreal, Max Factor, Astor, Dermacol ???? Hm Hm Hm. Tak já vám to tedy už řeknu, je to Maybelline. V posledních letech se tato značka hodně zlepšila, v nabídce má více super produktů, ale dnešní příspěvek je rtěnkový, takže budeme mluvit o rtěnkách. Proč si myslím, že jsou dobré ? Má odpověď je, že konzistence rtěnky, její pigmentace, lehká vůně a v neposlední řadě výdrž na rtech jsou atributy, které by pro mě měl mít každý produkt na rty a Maybelline vše splňuje. 
Již pár let používám převážně matné rtěnky a na Maybelline se mi zamlouvá, že ačkoliv se jedná o drogistickou značku, škála barev je obrovská. Na fotografiích pod článkem jsou vyfoceny mé momentálně dva nejoblíbenější odstíny a to MAT7 z kolekce Bold Matte a 983 beige babe Matte/MAT z kolekce color sensational. 
Souhlasíte se mnou ? Nebo máte jinou Top drogistickou značku, u které kupujete matné rtěnky ? 

P.S.: budu ráda, když dáte like mojí facebookové stránce 👍✅⬇️
Matné rtěnky z drogerie ?