Saturday, 23 September 2017

Kat von D v České Republice - průvodce TOP produkty

Kat von D v České Republice - průvodce TOP produkty


Zdravím všechny posedlé kosmetikou,

Asi nebude pro nikoho, kdo se zajímá o svět kosmetiky novinkou, že značka Kat von D přichází do České Republiky (konečně). Během pár dní bude dostupná na oficálních stránkách Sephory. Měla jsem už dříve možnost vyzkoušet celou kolekci této značky a vlastním od ní par produktů.

Kat von D jako osobnost je velice kreativní, už jen tím, že je tatérka a to hodně dobrá a tak se neočekává od její kolekce nic jiného, než ze bude svou kreativitu promítat i tam a myslím, že se jí to povedlo a vede, protože stále vydává nové kolekce a limitky a některé produkty jsou TOP!!!

V nabídce naleznete všechno od makeupu, korektorů, matných rtěnek, řasenek, očních linek atd. Škála je veliká (nevím jestli Sephora ČR bude všechny produkty mít hned na začátku - pokud ne, tak později určitě ).

Něco málo k TOP produktům, které stojí za to zakoupit:Matné tekuté rtěnky

Tyto rtěnky mám opravdu ráda, vydrží na rtech opravdu hodně dlouho, dělají rty plnější a nedrolí se, což občas matné rtěnky dělají. Dalším plusem je, že má opravdu širokou škálu barev a to i pro ty nejodvážnější, kteří rádi experimentujete s kosmetikou - můžete tak sehnat odstíny jako je Echo - tmavě modrá nebo Witches - černá a spoustu jiných extravagantnich odstínu.


Odstín Requiem

Rtěnky

Super originální balení a ještě lepší produkt se skrývá uvnitř. Neuvěřitelně velká škála barev nenechá v klidu žádného makeup nadšence, vybere si opravdu každý. Rtěnky jsou k dostání v matném efektu, saténovém nebo metalickém efektu. 
V nabídce naleznete opět krasné klasické odstíny béžové nebo růžové, ale také extravagantní barvičky jako jsou černá nebo zelená.


                                      Odstín Poe (matna rtenka se trpytkami)
Oční linky 

Oční linky Kat von D jsou pro mě jedním z produktů, které musím mít neustále v kosmetické taštičce. V nabídce naleznete dva druhy Tattoo Liner a Ink liner a já mluvím právě o Tatto Liner, který má naprosto perfektní aplikátor - precizní a vytvoříte s ním opravdu hezkou linku. 
Ink Liner mám také, ale má jiný aplikátor, který mi až tak nevyhovuje. Narozdíl od tattoo liner, který se prodává jen v černé a hnedé,  tento produkt zakoupíte ve vícero odstínech.
Manipulaci s Tattoo Linerem určitě ocení i začátečníci, protože to s ním jde jako po másle.(na obrázku vypadají aplikátory totožné, ale jakmile si jej zkusíte na vlastní kůži, poznáte, že Ink Liner má aplikátor poněkud tvrdší)

Oční stíny

Metal Crush Eyeshadow jsou stín jemného složení s vysokou pigmentací najdete je v cca 10 odstínech, jedná se o mono stíny (jedno baleni = jedna barvicka)
Já osobně miluji její limitované paletky, kde vždy najdu, jak základní barvičky, tak i ty extravagantní. Takže máte k dispozici velkou škálu barev pro experimentování :) 
Vlastnim paletku se jmenem La Vida Loca - pigmenty stínů jsou naprosto perfektní a drží , tam kde mají celý den. 
Konturovací paletky

Posledním produktem, o kterém bych se ráda zmínila je konturovací paletka, kterou vlastním. Obsahuje 3 odstíny rozjasňovače a 3 odstíny tmavého pudru. Výsledný efekt je matný, pokud jste zvyklý na třpytivý finiš můžete na konturu nanést trochu třpytivého bronzeru.
Tmavého produktu stačí nanést opravdu minimálně, jen na špičku štětce, je velice pigmentovaný, tak aby jste neměli u tváře jednu velkou šmouhu, pamatujte vždy, že méně je více - přidat můžete kdykoliv :-) 
K paletce je možné koupit super štětec, který je z jedné strany na pudr světlý a z druhé stany na ten tmavý. Dokonale konturu zapracuje a výsledný efekt stojí za to. 
Snad se vám dnešní příspěvek líbil a zamilujete si značku Kat Von D stejně jako já :-)

Pokud máte instagram, tak budu ráda, když si mě přidáte : olga_lovesmakeup 

Facebook - přidejte si me i na facebooku, kde sdílím odkazy na Nove příspěvky a různé fotografie ze světa kosmetiky: https://m.facebook.com/profile.php?id=1041481192596616&ref=content_filter
Kat von D v České Republice - průvodce TOP produkty

No comments:

Post a Comment